Μενταγιόν Με Μαργαριτάρι Και Μπριγιάν Σε Χρυσό 14Κ (κωδ: GM1131)
700,00€
Μενταγιόν με μαργαριτάρι και μπριγιάν, σε χρυσό 14 Καρατίων. Κοσμείται με τρία λαμπερά διαμάντια κοπής round brilliant και με ένα υπέροχο λευκό μαργαριτάρι. Συνοδεύεται από χρυσή αλυσίδα 14Κ, μήκους 40,00 cm. Ένα εκλεπτυσμένο κόσμημα με κομψή και διαχρονική σχεδίαση, για κάθε περίσταση.
Δείτε περισσότερα χρυσά μενταγιόν 14Κ από τη συλλογή μας.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 14 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 1,50 gr |
| Πέτρα | Διαμάντι, Μαργαριτάρι |
| Βάρος Πέτρας | Διαμάντια: 0,11 ct |
| Καθαρότητα | VS |
| Χρώμα | G |
| Διαστάσεις | 1,70 X 0,60 cm |
| Διάμετρος Μαργαριταριού | 6,5 mm |
| Μήκος Αλυσίδας | 40,00 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Μόνο 2 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GM1131
Κατηγορίες: Χρυσά Μενταγιόν, Μενταγιόν
