Χρυσό Κολιέ Με Σταυρουδάκι Και Ροζέτα 9Κ (κωδ: GC1888)
245,00€
Χρυσό κολιέ με σταυρουδάκι και ροζέτα 9 Καράτια. Κοσμείται με λευκές cubic ζιργκόν πέτρες. Συνοδεύεται από χρυσή αλυσίδα 9 Καρατίων, μήκους 40,00 cm.
Δείτε περισσότερους χρυσούς σταυρούς 9Κ με αλυσίδα από τη συλλογή μας.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 9 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 1,30 gr |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Διαστάσεις | 0,90 X 0,70 cm |
| Διάμετρος | 0,50 cm |
| Μήκος Αλυσίδας | 40,00 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Μόνο 2 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GC1888
Κατηγορίες: Χρυσοί Σταυροί, Σταυροί
