Το προϊόν “Δίχρωμος Χρυσός Σταυρός 14Κ Με Τον Εσταυρωμένο (κωδ: GC1974)” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Χρυσός Σταυρός Με Μαργαριτάρι Και Αλυσίδα 14Κ (κωδ: GC1710)
400,00€
Χρυσός σταυρός με μαργαριτάρι και αλυσίδα 14 Καράτια. Ένα κομψό χρυσό σταυρουδάκι, με λουστρέ φινίρισμα, διακοσμημένο με ένα κρεμαστό λευκό μαργαριτάρι. Το συνολικό μήκος του είναι 1,20 cm. Συνοδεύεται από χρυσή αλυσίδα 14Κ, μήκους 40,00 cm.
Δείτε περισσότερους χρυσούς σταυρούς 14Κ με αλυσίδα από τη συλλογή μας.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 14 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 1,45 gr |
| Πέτρα | Μαργαριτάρι |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Διαστάσεις | 1,00 Χ 1,00 cm |
| Διάμετρος Μαργαριταριού | 3,6 mm |
| Μήκος Αλυσίδας | 40,00 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GC1710
Κατηγορίες: Χρυσοί Σταυροί, Σταυροί
