Το προϊόν “Παραμάνα Χρυσή Για Αγόρι Με Αρκουδάκι 9 Καρατίων (κωδ: GP153)” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Παραμάνα Χρυσή Για Αγόρι 9Κ Με Στρουμφάκι, Άγγελο, Αστέρι, Ματάκι Και Χάντρες (κωδ: GP014)
205,00€
Χαριτωμένη παραμάνα χρυσή για αγόρι που συνοδεύεται από ένα στρουμφάκι, άγγελο, αστέρι, ματάκι και γαλάζιες συνθετικές πέτρες. Το αστέρι και το στρουμφάκι καλύπτεται από σμάλτο. Είναι μία παιχνιδιάρικη παραμάνα από χρυσό 9 Καρατίων σε κίτρινο χρυσό χρώμα και λουστρέ φινίρισμα. Μπορείτε να ομορφύνετε το μαξιλαράκι ή το φορμάκι του αγοριού σας.
Δείτε όλες τις χρυσές παιδικές παραμάνες μας
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 9 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Σμάλτο | Γαλάζιο, Λευκό |
| Διαστάσεις Παραμάνας | 2,80 Χ 1,20 cm |
| Διαστάσεις Αγγελάκι | 0,90 Χ 0,50 cm |
| Διαστάσεις Στρουμφάκι | 0,80 Χ 0,90 cm |
| Φύλο | Αγόρι |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Μόνο 2 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GP014
Κατηγορίες: Παιδικά Κοσμήματα, Χρυσές Παιδικές Παραμάνες
