Σετ Κοσμημάτων Χρυσό Και Λευκόχρυσο 14Κ Με Ζιργκόν (κωδ: GS086)
6.410,00€
Μοναδικό σετ κοσμημάτων χρυσό και λευκόχρυσο 14 Καρατίων. Αποτελείται από κολιέ σε στιλ γραβάτα, ένα ζευγάρι κρεμαστά σκουλαρίκια και ένα υπέροχο βραχιόλι, διακοσμημένα με λευκές cubic ζιργκόν πέτρες και ροζέτες σε σχήμα δάκρυ από λευκές και πράσινες πέτρες ζιργκόν. Ένα εντυπωσιακό σετ κοσμημάτων που αποπνέει πολυτέλεια και φινέτσα.
Δείτε όλα τα χρυσά σετ κοσμημάτων 14Κ με ζιργκόν πέτρες της συλλογής μας.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 14 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο χρυσό – Λευκό χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 22,90 gr |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό, Πράσινο |
| Διαστάσεις Σκουλαρικιών | 2,80 X 0,60 cm |
| Μήκος Βραχιολιού | 18,50 cm |
| Μήκος Κολιέ | 43,00 cm |
| Μήκος Σχεδίου | 5,00 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Με ίδια τιμή...
Σχετικά Προϊόντα
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Από την Κατηγορία...
Σχετικά Προϊόντα
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
