Σετ Κοσμημάτων Λευκόχρυσο 14Κ Με Μπλε Και Λευκές Πέτρες (κωδ: GS085)
7.085,00€
Εντυπωσιακό σετ κοσμημάτων λευκόχρυσο 14 Καρατίων, με λουστρέ φινίρισμα. Αποτελείται από κολιέ, δαχτυλίδι, βραχιόλι και ένα ζευγάρι σκουλαρίκια, όλα διακοσμημένα με λευκές cubic ζιργκόν πέτρες και με ροζέτες σε σχήμα δάκρυ από λευκές και μπλε πέτρες ζιργκόν. Ένα λαμπερό σετ κοσμημάτων που θα σας κάνει να ξεχωρίσετε σε κάθε περίσταση!
Δείτε όλα τα λευκόχρυσα σετ κοσμημάτων 14Κ με ζιργκόν πέτρες της συλλογής μας.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 14 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Λευκό χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 25,30 gr |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό, Μπλε |
| Διαστάσεις Σκουλαρικιών | 2,90 X 0,50 cm |
| Μήκος Βραχιολιού | 18,00 cm |
| Μήκος Κολιέ | 43,00 cm |
| Μήκος Σχεδίου | 5,00 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Με ίδια τιμή...
Σχετικά Προϊόντα
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Από την Κατηγορία...
Σχετικά Προϊόντα
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
