Το προϊόν “Classic Metal Round Gold – G15 DFKSUN0431” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
America SQ Carey – Brown DFKSUN0559
45,00€
Το ημιτελές πλαίσιο και η γυαλιστερή γοητεία των γυαλιών ηλίου America SQ της D. Franklin κάνουν αυτό το στυλ μοναδικό. Περιλαμβάνεται ανθεκτική σκληρή θήκη και πανάκι καθαρισμού. Μεταλλικό λογότυπο και στους δύο βραχίονες. Unisex σχεδιασμός.
| ΜΗΚΟΣ ΣΚΕΛΕΤΟΥ | 140mm |
|---|---|
| ΜΗΚΟΣ ΒΡΑΧΙΟΝΑ | 145mm |
| ΥΨΟΣ ΦΑΚΟΥ | 45mm |
| ΧΡΩΜΑ ΦΑΚΩΝ | Καφέ |
| ΥΛΙΚΟ ΦΑΚΟΥ | Πλαστικο |
| ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ | ΟΧΙ |
| Προστασια | ΦΙΛΤΡΟ UV400 |
| Extra | Πανάκι Καθαρισμού, Θήκη |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | One size |
| Εγγύηση | 2 έτη της επίσημης αντιπροσωπείας |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
DFKSUN0559
Κατηγορίες: Brands, D.Franklin, Αξεσουάρ, Γυαλιά Ηλίου
