Ασημένιο Μενταγιόν Μαργαριτάρι Με Ζιργκόν Πέτρες Και Αλυσίδα 925 (κωδ: AM950)
110,00€
Ασημένιο μενταγιόν μαργαριτάρι λευκό με λαμπερές cubic ζιργκόν πέτρες, σε λευκό χρώμα. Είναι άψογα συνδυασμένο με μια ασημένια αλυσίδα 925, μήκους 45,00 cm. Ένα διαχρονικά κομψό και εντυπωσιακό κόσμημα που αναδεικνύει κάθε σύνολο.
Δείτε περισσότερα ασημένια μενταγιόν-κολιέ 925 με πέτρες από τη συλλογή μας.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Ασήμι 925 |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Λευκό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Πέτρα | Ζιργκόν, Μαργαριτάρι |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μήκος Σχεδίου | 2,10 cm |
| Διαστάσεις | Μαργαριτάρι: 10 X 9 mm |
| Μήκος Αλυσίδας | 45,00 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
AM950
Κατηγορίες: Ασημένια Μενταγιόν - Κολιέ, Μενταγιόν
