Χρυσό Κολιέ Boy 14Κ Με Μαργαριτάρι (κωδ: GK605)
390,00€
Πανέμορφο χρυσό κολιέ boy 14 Καράτια, με λουστρέ φινίρισμα, διακοσμημένο με ένα υπέροχο λευκό μαργαριτάρι στην αλυσίδα του. Το κατάλληλο κόσμημα για δώρο σε μια νέα μαμά!
Δείτε περισσότερα χρυσά κολιέ 14Κ για τη μαμά από τη συλλογή μας.
| Μέταλλο | Χρυσό 14 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 1,40 gr |
| Πέτρα | Μαργαριτάρι |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μήκος | 42,00 cm |
| Διαστάσεις Σχεδίου | 0,90 x 1,70 cm |
| Διάμετρος Μαργαριταριού | 4 mm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GK605
Κατηγορίες: Χρυσά Κρεμαστά - Κολιέ, Κρεμαστά - Κολιέ
Ετικέτα: Γιορτή της μητέρας
Μπορεί επίσης να σας αρέσει…
Με ίδια τιμή...
Σχετικά Προϊόντα
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
