Χρυσό Κρεμαστό 14 Καράτια (κωδ: GK105)
670,00€
Χρυσό Κρεμαστό 14 Καράτια. Το χρώμα του μετάλλου του είναι κίτρινο χρυσό και το φινίρισμά του είναι λουστρέ. Διακοσμείται με διάτρητο κυκλικό μοτίφ με μια αλυσίδα, που στην απόληξή της κρέμεται μία λεπτή πλακέτα. Ακολουθείστε και εσείς τις επιταγές της μόδας και αναδειχθείτε για το στυλ σας.
Επισκεφτείτε τη συλλογή μας με τα χρυσά κρεμαστά.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 14 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 2,40 gr |
| Διάμετρος | 3,00 cm |
| Μήκος Αλυσίδας | 60,00 cm |
| Μήκος Σχεδίου Αλυσίδας | 8,00 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GK105
Κατηγορίες: Κρεμαστά - Κολιέ, Χρυσά Κρεμαστά - Κολιέ
