Χρυσό Μενταγιόν Ροζέτα 9Κ Με Μαργαριτάρι Και Ζιργκόν (κωδ: GM150)
220,00€
Χρυσό μενταγιόν ροζέτα με μαργαριτάρι και ζιργκόν 9Κ. Η αλυσίδα που το συνοδεύει έχει μήκος 40,00 cm. Διακοσμείται από ένα κεντρικό λευκό μαργαριτάρι που περιμετρικά έχει λευκές cubic ζιργκόν πέτρες. Κλασσικό και φινετσάτο κόσμημα που δεν πρέπει να λείπει από την κοσμηματοθήκη σας. Δημιουργήστε ένα ολοκληρωμένο outfit επιλέγοντας τα χρυσά σκουλαρίκια αλλά και το χρυσό δαχτυλίδι από την ίδια σειρά! Αποστέλλεται με το πιστοποιητικό γνησιότητάς του.
Δείτε όλα τα γυναικεία χρυσά μενταγιόν 9Κ από τη συλλογή μας.
| Μέταλλο | Χρυσό 9 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 1,20 gr |
| Πέτρα | Ζιργκόν, Μαργαριτάρι |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Διάμετρος | 0,80 cm |
| Διάμετρος Μαργαριταριού | 4,4 mm |
| Μήκος Αλυσίδας | 40,00 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
