Το προϊόν “Classic Hexagon Gunmetal – Grad Black DFKSUN0415” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Classic Hexagon Rose Gold – Grad Brown DFKSUN0413
45,00€
Η γεωμετρία ενός μοναδικού στυλ. Η συλλογή Hexagon επαναπροσδιορίζει το ρετρό στιλ μέσω της εξαγωνικής βάσης και του συνδυασμού υλικών. Το ρετρό σχήμα του Classic Hexagon Rose Gold / Grad Brown είναι επανασχεδιασμένο σε εξαγωνικά γυαλιά ηλίου που συνδυάζουν καφέ ντεγκραντέ φακούς και ένα άνετο και ελαφρύ πλαίσιο σε ροζ χρυσό φινίρισμα. Σύστημα Rim Lock, το οποίο επιτρέπει την αντικατάσταση των φακών με βαθμονομημένους. Περιλαμβάνεται ανθεκτική σκληρή θήκη και πανάκι καθαρισμού. Μεταλλικό λογότυπο και στους δύο βραχίονες. Unisex σχεδιασμός.
| ΜΕΓΕΘΟΣ | One size |
|---|---|
| ΜΗΚΟΣ ΣΚΕΛΕΤΟΥ | 132mm |
| ΥΨΟΣ ΦΑΚΟΥ | 41mm |
| ΜΗΚΟΣ ΒΡΑΧΙΟΝΑ | 139mm |
| ΧΡΩΜΑ ΦΑΚΩΝ | Καφέ |
| ΥΛΙΚΟ ΦΑΚΟΥ | Πλαστικο |
| ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ | ΟΧΙ |
| POLARIZED | ΝΑΙ |
| Προστασια | ΦΙΛΤΡΟ UV400 |
| Extra | Πανάκι Καθαρισμού, Θήκη |
| Εγγύηση | 2 έτη της επίσημης αντιπροσωπείας |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
DFKSUN0413
Κατηγορίες: Brands, D.Franklin, Αξεσουάρ, Γυαλιά Ηλίου
