Το προϊόν “Classic Hexagon Rose Gold – Grad Brown DFKSUN0413” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Classic Metal Square Gold – Brown DFKSUN0442
45,00€
Μια τέλεια συμμετρία. Ανακαλύψτε την αποκλειστική συλλογή Metal Square, τετράγωνα γυαλιά ηλίου με μεταλλικό σκελετό και εμπνευσμένα από τα πιο δημοφιλή σχέδια της δεκαετίας του 70. Σύστημα Rim Lock, το οποίο επιτρέπει την αντικατάσταση των φακών με βαθμονομημένους. Περιλαμβάνεται ανθεκτική σκληρή θήκη και πανάκι καθαρισμού. Μεταλλικό λογότυπο και στους δύο βραχίονες. Unisex σχεδιασμός.
| ΜΗΚΟΣ ΣΚΕΛΕΤΟΥ | 139mm |
|---|---|
| ΜΗΚΟΣ ΒΡΑΧΙΟΝΑ | 145mm |
| ΥΨΟΣ ΦΑΚΟΥ | 45mm |
| ΧΡΩΜΑ ΦΑΚΩΝ | Καφέ |
| ΥΛΙΚΟ ΦΑΚΟΥ | Πλαστικο |
| ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ | ΟΧΙ |
| Προστασια | ΦΙΛΤΡΟ UV400 |
| Extra | Πανάκι Καθαρισμού, Θήκη |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | One size |
| Εγγύηση | 2 έτη της επίσημης αντιπροσωπείας |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
DFKSUN0442
Κατηγορίες: Brands, D.Franklin, Αξεσουάρ, Γυαλιά Ηλίου
