Το προϊόν “Σετ Αρραβώνα Λευκόχρυσο 14Κ Με Ζιργκόν (κωδ: GS060)” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Δίχρωμο Σετ Κοσμημάτων Χρυσό 14Κ Με Ζιργκόν (κωδ: GS088)
3.975,00€
Πανέμορφο σετ κοσμημάτων χρυσό και λευκόχρυσο 14 Καρατίων. Αποτελείται από ένα υπέροχο κολιέ, ένα ζευγάρι κρεμαστά σκουλαρίκια και βραχιόλι, διακοσμημένα με λουλούδια από λευκές cubic ζιργκόν πέτρες. Εντυπωσιακά κοσμήματα που θα προσθέσουν λάμψη και κομψότητα σε κάθε σας εμφάνιση!
Δείτε περισσότερα χρυσά σετ κοσμημάτων 14Κ σε διχρωμία.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 14 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο χρυσό – Λευκό χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 14,20 gr |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Διαστάσεις Σκουλαρικιών | 1,70 X 0,40 cm |
| Μήκος Βραχιολιού | 18,50 cm |
| Μήκος Κολιέ | 45,00 cm |
| Μήκος Σχεδίου | 2,50 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Με ίδια τιμή...
Σχετικά Προϊόντα
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Από την Κατηγορία...
Σχετικά Προϊόντα
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
