Γυναικείο Μενταγιόν Χρυσό 9Κ Με Μαργαριτάρι Και Ζιργκόν Πέτρες (κωδ: GM935)
320,00€
Κομψό γυναικείο μενταγιόν χρυσό 9 Καρατίων, διακοσμημένο με ένα υπέροχο λευκό μαργαριτάρι και τρεις λαμπερές cubic ζιργκόν πέτρες. Συνοδεύεται από χρυσή αλυσίδα 9Κ, μήκους 40 cm.
Δείτε εδώ περισσότερα χρυσά μενταγιόν 9 Καράτια από τη συλλογή μας.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 9 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 1,70 gr |
| Πέτρα | Ζιργκόν, Μαργαριτάρι |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μήκος Αλυσίδας | 40,00 cm |
| Μήκος Σχεδίου | 1,80 cm |
| Διάμετρος Μαργαριταριού | 7,3 mm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GM935
Κατηγορίες: Χρυσά Μενταγιόν, Μενταγιόν
