Γυναικείο Χρυσό Κολιέ 14Κ Με Τρεις Σταυρούς (κωδ: GK030)
685,00€
Γυναικείο χρυσό κολιέ 14Κ με τρεις σταυρούς διαφορετικών διαστάσεων. Το χρώμα του μετάλλου του είναι κίτρινο χρυσό και το φινίρισμά του λουστρέ. Το μήκος της αλυσίδας είναι 45,00 cm. Εκφράστε την αγάπη σας, κάνοντας δώρο στον εαυτό σας ή στο αγαπημένο σας πρόσωπο ένα όμορφο και ξεχωριστό κόσμημα! Αποστέλλεται σε συσκευασία δώρου.
Δείτε περισσότερα γυναικεία χρυσά κρεμαστά-κολιέ 14 Καρατίων από τη συλλογή μας.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 14 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 2,45 gr |
| Διαστάσεις Μεγάλου Σταυρού | 1,00 X 1,00 cm |
| Διαστάσεις Μικρού Σταυρού | 0,80 X 0,80 cm |
| Μήκος Αλυσίδας | 45,00 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
