- Δεν είναι δυνατή η προσθήκη αυτής της ποσότητας στο καλάθι — έχουμε 1 σε απόθεμα και έχετε ήδη 1 στο καλάθι σας. Καλάθι
Γυναικείο Κολιέ Χρυσό 14 Καρατίων Με Λουλούδια (κωδ: GK028)
630,00€
Υπέροχο Κολιέ χρυσό 14 Καρατίων με λουλούδια διαφόρων διαστάσεων. Το χρώμα του μετάλλου του είναι κίτρινο χρυσό και το φινίρισμά του λουστρέ. Η αλυσίδα του είναι λεπτή και έχει μήκος 45,00 cm. Μπορεί να συνδυαστεί με επιπρόσθετα κρεμαστά κοσμήματα. Ταιριάζει άψογα σε κορίτσια και γυναίκες τονίζοντας τη girly και minimal διάθεσή σας! Αποστέλλεται σε συσκευασία δώρου.
Δείτε περισσότερα γυναικεία χρυσά κολιέ 14 Καρατίων από τη συλλογή μας.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 14 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 2,25 gr |
| Διαστάσεις Μεγάλου Λουλουδιού | 0,90 X 0,90 cm |
| Διαστάσεις Μικρού Λουλουδιού | 0,60 Χ 0,60 cm |
| Μήκος Αλυσίδας | 45,00 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
