Μενταγιόν Με Μαργαριτάρι Σε Λευκόχρυσο 14 Καρατίων (κωδ: GM132)
335,00€
Γυναικείο μενταγιόν με μαργαριτάρι σε λευκόχρυσο 14Κ. Ένα πανέμορφο κόσμημα με λευκό μαργαριτάρι και cubic ζιργκόν πέτρες που τονίζει άψογα τον λαιμό σας. Έχει λουστρέ φινίρισμα. Μια τέλεια επιλογή για να ανανεώσετε τη συλλογή σας ή για να κάνετε ένα εξαίσιο δώρο. Αποστέλλεται σε συσκευασία δώρου.
Δείτε όλα τα λευκόχρυσα μενταγιόν 14Κ από τη συλλογή μας.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 14 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Λευκό χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 1,45 gr |
| Πέτρα | Ζιργκόν, Μαργαριτάρι |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μήκος Σχεδίου | 1,10 cm |
| Διάμετρος Μαργαριταριού | 7 mm |
| Μήκος Αλυσίδας | 40,00 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
