Λευκόχρυσο Μενταγιόν Μαργαριτάρι Με Διαμάντι Και Αλυσίδα 18Κ (κωδ: GM1299)
850,00€
Λευκόχρυσο μενταγιόν μαργαριτάρι και μπριγιάν. Ένα υπέροχο μενταγιόν, σε λευκόχρυσο 18 Καρατίων, διακοσμημένο με ένα εντυπωσιακό λευκό μαργαριτάρι και ένα διακριτικό διαμάντι κοπής round brilliant. Συνοδεύεται από λευκόχρυση αλυσίδα 18Κ, μήκους 40,00 cm. Ξεχωρίστε σε κάθε περίσταση με τη διαχρονική κομψότητα και τη λάμψη του.
Δείτε εδώ περισσότερα λευκόχρυσα μενταγιόν 18Κ από τη συλλογή μας.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 18 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Λευκό χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 1,90 gr |
| Πέτρα | Διαμάντι, Μαργαριτάρι |
| Βάρος Πέτρας | 0,03 ct |
| Καθαρότητα | VS1 |
| Χρώμα | G |
| Μήκος | 1,20 cm |
| Διάμετρος Μαργαριταριού | 8,3 mm |
| Μήκος Αλυσίδας | 40,00 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GM1299
Κατηγορίες: Χρυσά Μενταγιόν, Μενταγιόν
Μπορεί επίσης να σας αρέσει…
Με ίδια τιμή...
Σχετικά Προϊόντα
Μονόπετρο Μενταγιόν Με Διαμάντι Σε Χρυσό 18Κ (κωδ: GM1164)
SKU:
GM1164
