Ροζ Χρυσό Μενταγιόν Με Μαργαριτάρι 14Κ (κωδ: GM197)
395,00€
Ροζ Χρυσό μενταγιόν με μαργαριτάρι 14Κ, σε λουστρέ φινίρισμα. Ένα πολύ εντυπωσιακό κόσμημα, με ένα πανέμορφο και κομψό μαργαριτάρι του οποίου την καλαισθησία ολοκληρώνουν οι λευκές cubic ζιργκόν. Είναι κατάλληλο για κάθε περίσταση. Ένα από τα ωραιότερα δώρα για την αγαπημένη σας! Αποστέλλεται σε συσκευασία δώρου.
Δείτε όλα τα ροζ χρυσά μενταγιόν με μαργαριτάρια της συλλογής μας.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 14 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Ροζ χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 1,80 gr |
| Πέτρα | Ζιργκόν, Μαργαριτάρι |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μήκος Σχεδίου | 1,10 cm |
| Διάμετρος Μαργαριταριού | 8 mm |
| Μήκος Αλυσίδας | 40,00 cm |
| Φύλο | Γυναίκα, Κορίτσι |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
