Χρυσό Σετ Για Αρραβώνα 9 Καράτια Ροζέτα Με Μπλε Ζιργκόν Πέτρα (κωδ: GS009)
885,00€
Χρυσό σετ για αρραβώνα 9 Καράτια ροζέτα με μπλε κεντρική ζιργκόν πέτρα. Το σετ περιλαμβάνει μενταγιόν με αλυσίδα, δαχτυλίδι και σκουλαρίκι. Διακοσμείται με λευκές cubic ζιργκόν πέτρες και από μία κεντρική μπλε cubic ζιργκόν πέτρα. Ένα ιδιαίτερο σετ κοσμημάτων για τια επίσημες εμφανίσεις αλλά και για τις καθημερινές σας εξόδους. Το φινίρισμά του είναι λουστρέ και το χρώμα του μετάλλου του κίτρινο χρυσό. Το μήκος της αλυσίδας είναι 42,00 cm. Αποστέλλεται σε συσκευασία δώρου.
Δείτε όλα τα γυναικεία χρυσά σετ κοσμημάτων με ζιργκόν από τη συλλογή μας.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 9 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 4,67 gr |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό, Μπλε |
| Μήκος Αλυσίδας | 42,00 cm |
| Διαστάσεις Ροζέτας Μενταγιόν | 0,90 Χ 0,80 cm |
| Διαστάσεις Ροζέτας Σκουλαρικιών | 0,80 Χ 0,70 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Κωδικός προϊόντος:
GS009
Κατηγορίες: Χρυσά Σετ, Κοσμήματα Σετ
Με ίδια τιμή...
Σχετικά Προϊόντα
Από την Κατηγορία...
Σχετικά Προϊόντα
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
