Σετ Κοσμημάτων Για Γάμο Σε Λευκόχρυσο 14Κ (κωδ: GS100)
4.730,00€
Σετ κοσμημάτων για γάμο, σε λευκόχρυσο 14 Καρατίων. Αποτελείται από μια ριβιέρα λαιμού, ένα βραχιόλι ριβιέρα, σκουλαρίκια κρεμαστά και σειρέ δαχτυλίδι. Ένα εντυπωσιακό σετ κοσμημάτων, με λευκές cubic ζιργκόν πέτρες, που θα σας κάνει να νιώσετε μοναδική, τη μέρα του γάμου σας αλλά και σε οποιαδήποτε άλλη ειδική περίσταση!
Δείτε όλα τα λευκόχρυσα σετ κοσμημάτων 14Κ της συλλογής μας.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 14 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Λευκό χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 17,20 gr |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μήκος Σκουλαρικιών | 3,40 cm |
| Μήκος Βραχιολιού | 18,50 cm |
| Μήκος Κολιέ | 43,50 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Κωδικός προϊόντος:
GS100
Κατηγορίες: Κοσμήματα Σετ, Χρυσά Σετ
Μπορεί επίσης να σας αρέσει…
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Με ίδια τιμή...
Σχετικά Προϊόντα
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Από την Κατηγορία...
Σχετικά Προϊόντα
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
