Χρυσό Σετ 14 Καράτια Με Μαργαριτάρια Και Σταυρουδάκια (κωδ: GS025)
820,00€
Χρυσό σετ 14 Καράτια διακοσμημένο με λευκά μαργαριτάρια και σταυρουδάκια. Αποτελείται από ένα υπέροχο χρυσό κολιέ και βραχιόλι με διπλή αλυσίδα. Κομψό σετ κοσμημάτων που θα συνοδεύει κάθε σας εμφάνιση. Αποστέλλεται σε συσκευασία δώρου.
Δείτε περισσότερα χρυσά σετ κοσμημάτων 14Κ από τη συλλογή μας.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 14 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 2,95 gr |
| Πέτρα | Μαργαριτάρι |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Διαστάσεις Σταυρού | 1,00 Χ 0,50 cm |
| Διάμετρος Μαργαριταριού | 3 mm |
| Μήκος Κολιέ | Αλυσίδα: 41,00 cm. Επέκταση: 2,50 cm |
| Μήκος Βραχιολιού | Αλυσίδα: 18,00 cm. Επέκταση: 2,00 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Μπορεί επίσης να σας αρέσει…
Με ίδια τιμή...
Σχετικά Προϊόντα
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Από την Κατηγορία...
Σχετικά Προϊόντα
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
