Σετ Κοσμημάτων Χρυσό 14K (κωδ: GS017)
4.200,00€
Σετ κοσμημάτων χρυσό 14 Καρατίων, ιδανικό για γάμο και αρραβώνα. Αποτελείται από κολιέ, ένα ζευγάρι σκουλαρίκια, βραχιόλι και δαχτυλίδι, όλα διακοσμημένα με σειρά από λαμπερές cubic ζιργκόν πέτρες. Το φινίρισμά τους είναι λουστρέ. Εντυπωσιακό σετ κοσμημάτων που θα μαγνητίζει τα βλέμματα σε κάθε σας εμφάνιση. Αποστέλλεται σε πολυτελή συσκευασία, με πιστοποιητικό γνησιότητας.
Δείτε όλα τα γυναικεία χρυσά σετ κοσμημάτων γάμου από τη συλλογή μας.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 14 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 15,00 gr |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Μήκος Σκουλαρικιού | 1,50 cm |
| Μήκος Βραχιολιού | 19,00 cm |
| Μήκος Κολιέ | 44,00 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Με ίδια τιμή...
Σχετικά Προϊόντα
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Από την Κατηγορία...
Σχετικά Προϊόντα
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
