Χρυσό Σετ 9 Καράτια Με Διάτρητα Μοτίφ Και Μαργαριτάρια (κωδ: GS023)
570,00€
Χρυσό σετ 9 Καράτια με διάτρητα μοτίφ και λευκά μαργαριτάρια. Το φινίρισμά του είναι λουστρέ και το χρώμα του μετάλλου του κίτρινο χρυσό. Περιλαμβάνει ένα κομψό κολιέ και ένα υπέροχο βραχιόλι με διπλή αλυσίδα. Αποστέλλεται σε συσκευασία δώρου.
- Δυνατότητα κατασκευής του σετ κατόπιν παραγγελίας σε 5 έως 7 εργάσιμες ημέρες.
Δείτε όλα τα γυναικεία χρυσά σετ κοσμημάτων με μαργαριτάρια από τη συλλογή μας.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 9 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 3,00 gr |
| Πέτρα | Μαργαριτάρι |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Διαστάσεις Μοτίφ | 1,00 X 0,50 cm |
| Διάμετρος Μαργαριταριού | 3 mm |
| Μήκος Κολιέ | Αλυσίδα: 42,00 cm. Επέκταση: 3,00 cm |
| Μήκος Βραχιολιού | Αλυσίδα: 18,00 cm. Επέκταση: 2,50 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Μπορεί επίσης να σας αρέσει…
Με ίδια τιμή...
Σχετικά Προϊόντα
Από την Κατηγορία...
Σχετικά Προϊόντα
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
