Ματάκι Κολιέ Χρυσό 14Κ Με Σταυρό (κωδ: GK033)
405,00€
Ματάκι κολιέ χρυσό 14Κ με σταυρό. Το φινίρισμά του είναι λουστρέ και το χρώμα του μετάλλου του κίτρινο χρυσό. Το ματάκι είναι από σμάλτο. Η αλυσίδα έχει μήκος 42,00 cm και διακοσμείται με έναν διακριτικό λουστρέ σταυρό. Συνδυάζεται ιδανικά με περισσότερες από μία χρυσές αλυσίδες λαιμού με απλό σχέδιο για ένα μοντέρνο και πιο ολοκληρωμένο look. Αποστέλλεται σε συσκευασία δώρου.
Δείτε περισσότερα κίτρινα χρυσά κρεμαστά-κολιέ 14Κ της συλλογής μας.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 14 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Κίτρινο χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 1,45 gr |
| Σμάλτο | Γαλάζιο, Μαύρο |
| Διαστάσεις Σταυρού | 1.00 Χ 0,70 cm |
| Διαστάσεις Ματιού | 0,50 Χ 1,30 cm |
| Μήκος Αλυσίδας | 42,00 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
