Λευκόχρυσο Κολιέ Ματάκι Με Σταυρό 14Κ (κωδ: GK032)
435,00€
Λευκόχρυσο κολιέ ματάκι με σταυρό 14 Καρατίων. Το φινίρισμά του είναι λουστρέ και το χρώμα του μετάλλου του λευκό χρυσό. Το ματάκι είναι από σμάλτο και κατά μήκος της αλυσίδας υπάρχει ένας διακριτικός σταυρός. Το μήκος της αλυσίδας είναι 42,00 cm. Είναι ένα ευκολοφόρετο κόσμημα για γυναίκες και κορίτσια που θέλουν να κάνουν τη διαφορά ακόμα και στο καθημερινό τους look. Αποστέλλεται σε συσκευασία δώρου.
Δείτε περισσότερα κρεμαστά με ματάκι από τη συλλογή μας.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 14 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Λευκό χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 1,55 gr |
| Μήκος Αλυσίδας | 42,00 cm |
| Διαστάσεις Σταυρού | 1,00 Χ 0,70 cm |
| Διαστάσεις Ματιού | 0,50 Χ 1,20 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Μόνο 2 απομένουν σε απόθεμα
Από την Κατηγορία...
Σχετικά Προϊόντα
Διαμαντένιο Κολιέ Γραβάτα Σε Λευκόχρυσο 18Κ (κωδ: GK738)
SKU:
GK738
