Γυναικείο Κολιέ Λευκόχρυσο 14Κ Με Ματάκι Και Καρδιά (κωδ: GK034)
365,00€
Γυναικείο κολιέ λευκόχρυσο 14 Καρατίων με ματάκι και καρδιά. Το φινίρισμά του είναι λουστρέ και το χρώμα του μετάλλου του λευκό χρυσό. Το ματάκι είναι από σμάλτο και η καρδιά διακοσμεί τη μία πλευρά της αλυσίδας της οποίας το μήκος είναι 42,00 cm. Είναι ένα λεπτεπίλεπτο γυναικείο κόσμημα, που μπορεί να συνδυαστεί εύκολα με επιπρόσθετα κρεμαστά σύμφωνα με τις φετινές τάσεις. Αποστέλλεται σε συσκευασία δώρου.
Δείτε περισσότερα κρεμαστά και κολιέ από λευκόχρυσο 14Κ της συλλογής μας.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 14 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Λευκό χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 1,30 gr |
| Σμάλτο | Γαλάζιο, Μαύρο |
| Διαστάσεις Καρδιάς | 0,60 Χ 0,50 cm |
| Διαστάσεις Ματιού | 1,20 Χ 0,50 cm |
| Μήκος Αλυσίδας | 42,00 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος: GK034 Κατηγορίες: Κρεμαστά - Κολιέ, Χρυσά Κρεμαστά - Κολιέ Ετικέτα: Κοσμήματα Αγίου Βαλεντίνου
Με ίδια τιμή...
Σχετικά Προϊόντα
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
