Μενταγιόν Γυναικείο Λευκόχρυσο 9Κ Με Ζιργκόν Πέτρες Και Μαργαριτάρι (κωδ: GM590)
290,00€
Λευκόχρυσο μενταγιόν γυναικείο 9 Καρατίων, με αλυσίδα μήκους 40 cm. Κοσμείται με ένα υπέροχο μαργαριτάρι και με τρεις λαμπερές cubic ζιργκόν πέτρες σε λευκό χρώμα.
Δείτε εδώ περισσότερα λευκόχρυσα μενταγιόν 9Κ με αλυσίδα από τη συλλογή μας.
Ακολουθήστε μας στις σελίδες μας στο Facebook & στο Instagram.
| Μέταλλο | Χρυσό 9 καράτια |
|---|---|
| Χρώμα Μετάλλου | Λευκό χρυσό |
| Φινίρισμα | Λουστρέ |
| Βάρος | 1,60 gr |
| Πέτρα | Ζιργκόν, Μαργαριτάρι |
| Χρώμα Πέτρας | Λευκό |
| Διάμετρος Μαργαριταριού | 7 mm |
| Διαστάσεις | 1,50 X 0,60 cm |
| Μήκος Αλυσίδας | 40,00 cm |
| Φύλο | Γυναίκα |
| Εγγύηση | KosmimaDoro |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GM590
Κατηγορίες: Χρυσά Μενταγιόν, Μενταγιόν
